Zápis do mateřské školy

 

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální situaci spojené s mimořádnými opatřeními vlády, probíhal zápis do naší mateřské školy pro školní rok 2020/2021 bez osobního setkání s vámi i vašimi dětmi. Podaných žádostí jsme obdrželi 45, přijímáme pouze 19 dětí.

Rodiče přijatých dětí obdrží během června pozvání na informativní schůzku, kde si povíme vše důležité.

Přeji všem pevné zdraví, hodně radosti z vašich dětí a budeme se na vás těšit.

Mgr. Radka Štáhlová, ředitelka školy

 

ZÁPIS-PŘIJATÉ DĚTI

 

Zápis 2020 – Informace pro rodiče

Zápis 2020 – Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání

Zápis 2020 – Příloha k žádosti o přijetí dítěte do mateřské školy

Zápis 2020 – Čestné prohlášení k očkování

Zápis 2020

 

Vážení rodiče,

prázdninový provoz v MŠ Perníková chaloupka proběhne v týdnu 24.- 28. 8. 2020.  Pokud budete mít zájem o umístění Vašeho dítěte v naší školce, stáhněte si, prosím, formulář k přihlášení k prázdninovému provozu – zde:

Prázdninový provoz-přihláška na prázdniny 2020 – Kritéria přijímání